BIO spotrebiteľ

Úplný kurz permakultúrneho dizajnu - Brdárka

BrdárkaÚplný kurz permakultúrneho dizajnu prináša možnosť naučiť sa designérskemu systému pre navrhovanie trvalo udržateľných ľudských usadlostí. Tento systém je založený na spolupráci s prírodou, aplikovateľný na čokoľvek, od lesných systémov a organického pestovania plodín, až po primerané technológie a miestnu ekonomiku.
Etiku a princípy permakultúry môžete použiť všade - vo svojom dome, na záhradke, na farme, či na pracovisku - čím pomáhate vytvoriť čestnejší a menej znečistený svet.

Kurz sa riadi programom vychádzajúcim z medzinárodne dohodnutého rozvrhu celosvetovej Asociácie Permakultúry, prispôsobeného podmienkam domáceho prostredia. Absolventi obdržia certifikát o absolvovaní dizajnérskeho kurzu permakultúry akceptovaný v rámci celosvetovej Asociácie Permakultúry.

Program

Termíny

72 hodinový kurz je rozdelený do štyroch blokov a prebieha počas štyroch predĺžených víkendov v mesiacoch marec-jún 2013. Jednotlivé bloky sú v dňoch 1.-3. marec 2013, 5.7. apríl 2013, 3-5. máj 2013, 7-9. jún 2013.

Lektori

Výuka bude prebiehať pod vedením Ing. Patricie Černákovej DPD, lektorky z asociácie Permakultúra (CS). Pre jednotlivé témy či okruhy krajinotvorby budú prizývaní ďalší lektori.

Vstupné: od 500 Eur


Organizuje

Alter Nativa o.z.
Tel.: 0903318499


Poznámka:
Viac info na: http://www.alter-nativa.sk/index.php?akcia=aktuality&id=292&subm=11

Reagovať na pozvánku:
Úplný kurz permakultúrneho dizajnu - Brdárka


  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: tri
 
 


Pozvánky na akcie
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií