BIO spotrebiteľ

Do nového roku inak...

Vzdelávacie centrum ZaježováVíkend pre nachádzanie odpovedí na vaše smerovanie do roku 2013. Hovorí sa: „Ako na Nový rok, tak po celý rok“. Táto veta, ktorá môže platiť aj po všetky dni v roku, má svoju pravdu v tom, že sami zasievame v každom okamihu semienka toho, čo nás v živote čaká. Ponúkame vám priestor pre nachádzanie odpovedí nielen na tieto otázky, ale aj na vaše smerovanie a vízie do ďalšieho roku 2013. Pôjde o trochu iný spôsob, než ste možno bežne zvyknutí.

Program

Obkolesení malebnou prírodu sa budete môcť zastaviť, stíšiť myseľ, počúvať srdce a nechať prichádzať čokoľvek, čo je dôležité pre vašu cestu. Víkend je pre kohokoľvek bez rozdielu pohlavia, veku a zamerania.

Čo je zmyslom nášho života?
Ako, s kým a kde máme žiť?
Ako môžeme pomôcť iným ľuďom a Zemi?
Aká má byť naša práca, aby bola prospešná nám a iným?

K hľadaniu vlastných odpovedí vám bude pomáhať spontánny tanec, kresba, spev, relaxácia, ticho v prírode a indiánska sauna. Budeme využívať silu spoločného kruhu, ale aj samoty.

Viac info a prihláška na http://www.zivica.sk/sk/aktualitky/737-do-noveho-roku-inak


Organizuje

CEEV Živica


Reagovať na pozvánku:
Do nového roku inak...


  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: sesť
 
 


Pozvánky na akcie
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií