BIO spotrebiteľ

Letný tábor: Zo života hmyzu

Kněžice 109, 675 21 Okříšky

Letný tábor: Zo života hmyzu, foto: Letný tábor: Zo života hmyzu


Tábor pre rodičov a starých rodičov s deťmi zameraný na pobyt v prírode. Hlavnou témou tábora budú naši šesť-nohí spoločníci, tí malí aj tí väčší.

Program

Budeme po nich pátrať v lese, na lúke, vo vode i v okolí ľudských sídiel. Budeme ich loviť pozorovať a znovu púšťať do prírody. A tiež je ochutnáme. Vyskúšame si zemný pascí aj lov nočného hmyzu na svetlo. Nezabudneme na tvorenie, na hry a na športovanie. Vydáme sa aj na výlet. Nebude chýbať oheň a divadlo. Väčšina programu bude prebiehať vonku.

Po celú dobu bude prístupná farma s domácimi zvieratami, ukážková prírodná záhrada, ohnisko, pieskovisko a detský bazén.

Rodičia môžu všetko prežívať so svojimi deťmi alebo sa občas venovať iným aktivitám. Ako napovedá názov tábora, väčšina činností sa bude odohrávať vonku.


Organizuje

Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání
Kněžice 109
67521 Okříšky

Marie Rajnošková
Tel.: 568 870 434


užitočný hmyz tábor pre rodičov s deťmi ekotábor letný táborLetný tábor: Zo života hmyzu, foto: Letný tábor: Zo života hmyzuLetný tábor: Zo života hmyzu, foto: Letný tábor: Zo života hmyzuZo života hmyzu, foto: Letný tábor: Zo života hmyzu


Reagovať na pozvánku:
Letný tábor: Zo života hmyzu


  Váš e-mail *

  Predmet
  Text
Kontrolný reťazec *
vložte číslicu: dva
 
 


Pozvánky na akcie
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií