BIO spotrebiteľ

EKO domácnosť a kancelária

Asi nie je veľa takých ľudí, ktorí by vedome používali na čistiace práce doma či v kancelárii chemické čistiace prostriedky (a ohrozovali tak svoje zdravie či životné prostredie), keby vedeli, kde zohnať alternatívu.

My vám ju ponúkame v podobe produktov ECOVER: sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Ich ekologická kvalita je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných zdrojov: vhodných pre citlivú pokožku, biologicky rozložiteľných a s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode.

ECOVER netestuje svoje výrobky na zvieratách – ani použité zložky. Plastové fľaše, etikety a uzávery sú 100% recyklovateľné. ECOVER figuruje vďaka svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN.

Vrelo tiež odporúčame sadu výrobkov z recyklovaného papiera. Pre domácnosti, školy, či firmy... Recyklovaný papier = plus pre prírodu + eko-imidž.

EKO domácnosť a kanceláriaStránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií