BIO spotrebiteľ

Sarkoidoza

 1. sarkoidoza
  Budem rada,ak by zareagovali ti, čo majú sarkoidozu a okrem kortikoidov sa pokúšaju prekabatiť toto autoimunitné ochorenie i tým, že sa ho snaia pochopiť a hľadajú cez alternatívnu medicínu.Čo cítite,že Vám pomáha, škodí?

  Reagovať

 2. Re: sarkoidoza

  a to je čo? prosím vysvetliť dakujem
  D.L   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: Re: sarkoidoza

  Sarkoidoza je autoimunitné ochorenie, lekarí netušia, čo je jeho spúšťačom v organizme. U mňa sa prejavilo bolestivýmopuchom nôh, ktorý ma priviedol na pľúcne -nález na pľúcach a do Hágov.Jediné, čo lekári zatiaľ na to dávajú su kortikoidy,aby brzdili autoimunitnú reakciu tela-tvorba sarkomov-ktoré ale ničia orgány-najčastejšie pľúca, pečen, oči, zasahuju lymfaticky systém...

  Myslím, že o tejto chorobe bude počuť čoraz viac..lekári nerobia pravidelné smímkovanie....
  kata   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: sarkoidoza

  Pokúsim sa reagovať, mne pomáha detoxikácia organizmu. Mám stým dobré skúsenosti. Pre mňa je spúšťačom stres a pracovné zaťaženie. Keď som v pohode nemám ani príznaky a po detoxikáxií mi úplne ustúpia. Lekárka mi povedala aby som prehodnotila svoj pracovný život ale dá sa to v tejto dobe. Mám sarkoidózu II. stupňa.
  Katka   Reagovať
   
  0
   
  0

  Re: Re: sarkoidoza (nové)

  dobrý deň Katka, aj mne potvrdili sarkoidózu a máte pravdu aj u mňa bol spúšťačom stres a pracové zaťažnie. Naozaj to prehodnoťte ja som ukončila pracovný pomer a verím, že sa mi podarí nad chorobou zvíťaziť.
  eva   Reagovať
   
  0
   
  0


Pravidla fóra

 • Diskujte slušne a k téme
 • Neurážajte iných diskutérov
 • Nezaťažujte ich reklamou
 • Ak niečo predávate využite inzerciu.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií