BIO spotrebiteľ

Chcem pestovat topinambury !!

1. Chcem pestovat topinambury !!
    Neviete mi poradit, kde by som zohnala topinamburi??( alebo topinambury?)
    Som buduci zahradkar-amater :)). Kupili sme na jesen zahradku, uz sa nemozem dockat jari, semienok uz mam nakupenych tolko, ze kym to vsetko zasadim, deti mi zatial aj zdiveju... Tiez by som privitala nejake rady, co, kedy a ako bez chemie.
    Zatial som na jesen zasadila jahody a medzi ne cesnak, tak uvidime, ci nevymrzli.
    Okrem ineho by som chcela vyskusat aj Topinamburi, natrafila som na ne iba raz, jedna babicka ich predavala na trhu a velmi nam chutili, ale to bolo davno. Pytala som sa aj znamych, hladala medzi semienkami, ale ani stopy. Ak by ste mali tip, budem Vam vdacna. Alebo aj na ine netradicne a zdrave druhy zeleninky.

Reagovať

2. Re: Chcem pestovat topinamburi !!

Ahoj, moja kamaratka v Lubietovej ich ma dost. Ak budes mat este zaujem, na jar sa ozvi ... :)))
    Ahoj.
    Adina
    Adina   Reagovať

3

0

Re: Re: Chcem pestovat topinamburi !!

Ahoj volamsa maja mam diabetes a chcela bysom pestova topinamburi dopocula somsa zejeto liecive
    maria   Reagovať

1

1

Mala by som záujem o koreň topinambura.
    Zuzana   Reagovať

1

0

Dobrý deň.Aj ja by som chcel pestovať topinambur pre manželku. Prosím Vás. mohla by ste mi pomôcť k kúpou?Som z Brezna. Ďakujem
    Milan   Reagovať

2

0

je to ešte aktualne?
    m.snopko   Reagovať

0

0

Re: Chcem pestovat topinamburi !!

Dakujem Adina, ozvem sa na jar, uz aby tu bola !!! Zuzana
    Zuzik   Reagovať

0

0

môžem poslať aj ja, ale upozorňujem, že sa rozrastajú ako burina, preto neodporúčam sadiť ich na miesto, kde to bude prekážAť. Nedajú sa vykoreniť zo záhrady. Výhodu ale majú v tom, že môžu zostať v zemi - nezamrznú, takže skoro na jar máme čerstvú zeleninu - super šalát, a nevyžadujú si obrábanie, rastú a množia sa sami, vždy pri vyberaní niečo v zemi zostane, netreba okopávať, mulčovať, ..., stačí ich nechať samé na seba a chodiť vykopávať, okrem toho sú veľmi vysoké - tienia, ale dajú sa využiť ako stena - proti vetru. alena
    alena   Reagovať

1

0

Mozete sa mi ozvat rada by som vyskušala pestovanie topinamburu
    Alena Lovasova   Reagovať

0

0

Uz je to davno co ste to tu pisali ,ale ak by som mohla poprosit o topinambury aspon par mne ich zozrali hlodavce na zahrade.
    Viera   Reagovať

0

0

Re: Re: Re: Chcem pestovat topinamburi !!

Dobrý deň, len sa chcem spýtať, či a kde ste zohnali topinanbury, mala by som tiež záujem.
    Faithová Vlasta   Reagovať

0

0

Mala by som záujem o topinambur, je to ešte aktuálne???
    Zuzana   Reagovať

0

0

Dobry den, pokial by ste boli ochotna, bola by som Vam vdacna, keby ste nasadu topinambur mohli poslat aj mne (kludne na dobierku, pokial by ste mi poslali Vas email,napisala by som celu adresu). Uz dlho sa ju snazim marne zohnat. A velmi by som privitala aj par receptov - napr. na ten salat, co spominate.
    Moj mail: dankova@ipros.sk
    dada   Reagovať

2

1

Dobry Den ,mam tu istu prosbu ,prosim napiste my na ivac zavinac atlas bodka sk.
    ivi   Reagovať

0

0

zdravim vsetkych topinamburakov:),
    chcem len upozornit ze ide o druh invaznej rastliny - slnecnicu hluznatu, tak si ju potom strazte..inac fandim zdravej vyzive.
    Lara   Reagovať

2

0

Som z Košic a mam zaujem pestovat topinamburi ,prosim kde sa da kupit v KE dakujem vopred
    adonis   Reagovať

2

0

Ak by vám z tých topinamburov ešte zostalo nazvyš, prosím vás tiež o ich zaslanie. Ďakujem
    Svetlušik   Reagovať

0

0

S tými topinamburami to nie je až také zlé. Je aj agresívnejšia burina. Ak sa jej chcete zbaviť stačí kosiť a zostane tráva. Musí mať vňať dostatočne dlho. Ak mi pošlete adresu a nezabudnem vykopať pošlem Vám. Mám ich už roky na okraji záhrady ako peknú ozdobu a občas si znich očistím, nie sú s nimi problémy.
    ABelo   Reagovať

1

0

Bolo by možné z vašej strany mi zaslať topinambur ako je to ešte aktuálne?
    Zuzana   Reagovať

1

0

Prosím Vás o zaslanie na dobierku, sadbu topinamburi , mám cukrovku a dufam že mi pomôže v mojom trápení , vopred Ďakujem
    Marian Drahoš   Reagovať

0

0

Dobrý deň,mal by som o topinambury záujem,zaplatím aj poštovné aj topinambury.Som z Bratislavy.
    Kanička Ladislav   Reagovať

0

0

Dobrý deň.Prosím Vás dali by ste aj mne zopár hľúz? Ďakujem. Som z Brezna.
    Milan   Reagovať

0

0

mali by ste sa poponáhlať, už začínaju klíčiť :o)
    v bratislave vam ich môžem aj ja dať. môžte sa ozvať
    marian   Reagovať

0

0

Dobrý deň,
    čítala som, že sa topinambury môžu sadiť kedykoľvek, je možné od Vás ešte získať hľuzy? Som z Bratislavy.

Ďakujem
    Záková
    Vlasta Žáková   Reagovať

0

0

Dobrý deň, som z Ba a zhánam topinambur, vedeli by ste mi ho poskytnúť? Vopred Vám ďakujem
    Zuzana   Reagovať

0

0

Dobrý deň,
    Nemáte prosím na predaj topinambury?

Ďakujem
    Martina Mednanska   Reagovať

0

0

Mam topinamburi doma a pestujeme to uz asi 10 rokov
    Lukky   Reagovať

0

0

dal by sa od Vás získať topinambur? Ďakujem
    Zuzana   Reagovať

0

0

Dobry den mam zaujem o Topinamburu ak niekto ma prosim ozvite sa som z Trnavy Dakujem
    stefan   Reagovať

0

0

Dobrý deň, prosím Vás ešte stále pestujete topinamburi? Ak áno je možnosť od Vás si kúpiť sadenice? Ďakujem S pozdravom Ferková
    Jana Ferková   Reagovať

0

0

Dobrý deň, prosím Vás ešte stále pestujete topinamburi? Ak áno je možnosť od Vás si kúpiť sadenice? Ďakujem S pozdravom Ferková
    Jana Ferková   Reagovať

0

0

Jana Ferková   Reagovať

0

0

Ak este stale chcete topinambury,tak sa ozvyte na LUKKY3@orangemail.sk
    Lukky   Reagovať

1

0

Ozvite sa na LUKKY3@orangemail.sk
    Lukky   Reagovať

0

0

Mám ich koľko chcete, peniaze nepotrebujete. Ak máte ešte záujem, ozvite sa na môj e-mail a dohodneme sa.
    Ľ.D.
    Ľubo   Reagovať

2

0

Ahoj mam zaujem o topinambur, je to este aktualne? Diiik
    Miška   Reagovať

0

0

Mám záujem,som z Bratislavy.Prípadne by som si pre ne aj prišiel kanička
    Kanička Ladislav   Reagovať

0

0

Dobrý deň,

chceli by sme sa opýtať,či by ste nám vedeli poslať nejak? hĺuzy tejto plodiny s návodom ako to prstovať.Ďakujem Kovalčik Prešov 08001 Exnarova 17 tc 0905805206
    Maroš Kovalčík   Reagovať

0

0

Dobrý deň prajem, môžem od Vás dostať nazvem to štartovacie množstvo hľúz na vysadenie. Mám pekného pozemku a chcem to pestovať kontrolovane - regulovanie na nie veľkom úseku ktorý je zaburinený žihlavou, ktorú sa mi nedarí celkom vytlačiť - možno sa to podarí topinamburom. Chcem to robiť pre svoje zdravie a pre špás. Vďaka za odozvu. S pozdravom Ed.Glatz, ul. Štefanovská 30 900 89 Častá
    Eduard Glatz   Reagovať

0

0

Ahojte dostala som sa k ochutnaniu tych topinambur je to celkom fajn len neviem sa nikde docitat ake ucinky ma tato rastlinka na nase zdravie comu pomaha a ako najlepsie ju upravit v kuchyni prosim poradi mi niekto? A aj ako si ju mam zacat pestovat staci ak ten "zemiak" strcim do zeme?A ake miesto je pre to najvhodnejsie niekde k plotu? Ake velke to porastie. Pripadne mi napiste nejaku stranku kde sa o jej ucinkoch na zdravie docitam. Dakujem
    Kamila   Reagovať

0

0

Ako sa topinamburi pripravujú? Ake je ioch vyžitie ?

Tak ako sa pestuju som sa dočítal niekoľkokrát, ale ako sa pripravujú, čistia, varia, alebo ako . Vie niekto niekto pár receptov ponúknuť ?

Ďakujem vopred !
    tatko   Reagovať

0

0

Kto vie, co vsetko sa da uvarit z kalerabu alebo z patizonu, bude vediet i to, co s topinamburami. Ich pouzitie je rovnako vsestranne.
    My si ale myslime, ze tepelna uprava topinambur nie je to prave orechove a konzumujeme ich zasadne zasurova. Vrchna supa sa da dolu a hluza sa postruha na struhaku, pokial mozno nie prilis nahrubo. Detom najlepsie chutia nastruhane, trosku posolene a v hrubsej vrstve navrsene na maslovom chlebe. Rovnako dobre a zdrave su i v roznych zeleninovych salatoch a prilohach, najma s kapustou alebo s dalsou korenovou zeleninou...
    lara   Reagovať

0

0

Ahoj,

mame ich v zahrade a mozem poskytnut aj topinambury aj rady ako na to.Byvam v Bratislave.

Zuzana
    Zuzana   Reagovať

0

0

Dobry den, mam zaujem o pestovanie topinamburov a som z Ba. Je este aktualna vasa ponuka, ze by ste poskytla par kusov na zakorenenie? Dakujem
    Odpoved mi prosim poslite na agro.10.trepe zavinac spamgourmet.com
    olga   Reagovať

0

0

Ak je aktualna vasa ponuka,rada by som sa dostala ku hluze topinambury,prosim ,dajte mi vediet.
    dakujem ,
    Luba
    Jakubcova   Reagovať

0

0

Dobrý deň prajem,

na fóre som zaznamenal Vašu ponuku o poskytnutí pár rastlín, alebo hluz topinamburi. Chcel by som sa opýtať či je táto ponuka este aktualna. Máme v rodine dvoch silných diabetikov, a lekár i gasrolog nám doporucili si zaobstarať túto rastlinu resp.jej hľuzy.

Ak je Vaša ponúka este aktualna, prosím dajte mi vedieť, a následne by som Váš kontaktoval. Budem Vám velmi vďačný, za mna i za rodinu.

Dodo Kanis, dodokanis@gmail.com
    Dodo Kanis   Reagovať

0

0

Mohla by som Vás požiadať o topinambur ak ho ešte máte, tiež som z Ba Ďakujem
    Zuzana   Reagovať

0

0

Doibry den, mam vazny zaujem o tento koren, mozte mi poslat.
    Moja adresa: petronela vargaova, tonska cesta 314, dolny stal 93010,.
    Dakujem moc krat . A ak mi viete poislat nejaske recepty, bolo by super, chcem to hlavne pre mojho oca, ma cukrovku.
    petronelka vargaova   Reagovať

0

0

U nas to má ná záhrade každá babka - Chorvátsky Grob pri Bratislave.
    juro   Reagovať

0

0

Ja som si z nich urobila ,,živý plot,, okolo plota. V záhradke sa mi tak rozrástli, že som nevedela kam s nimi, nechala som iba tolko aby som pokryla požiadavka rodiny. Ak bude mať niekto záujem, na jar rada pošlem.
    Ja by som zasa oprosila o nejake receptiky, co s nimi?
    Iva   Reagovať

0

0

Prosila by som o zaslanie,
    ďakujem
    Iveta Datková   Reagovať

0

0

Dobrý deň prajem. Chcela by som pestovať topinamburu, ale nie je nikde k dostaniu. Mala by som záujem o zaslanie, ak by to bolo možné, na dobierku a dole uvedenú adresu:
    Viera Perduková
    Podzáhradná 23
    930 05 Gabčíkovo

Bola by som veľmi povďačná. Ďakujem. Ostávam s pozdravom
    Viera Perduková   Reagovať

0

0

Aj ja zhanam Topinambur ale som zo stredného slovenska pestujeho aj niekto z okolia Ziaru ,aby mi mohol pripadne poradit
    Mravec   Reagovať

0

0

dobrý deň,chcem sa opýtať,či už máte tie topinambury??je to sice stará záležitosť,ale ja som natrafila na to až teraz...ja ho totiž mám!!máte ešte záujem?? spozdravom Valerie.:)
    valerie janičová   Reagovať

0

0

Re: Re: Chcem pestovat topinamburi !! (nové)

Mam este nejake topinamburi na predaj z okoliaZH.. Ozvyte sa.
    S pozdravom Knapekí
    Knapek   Reagovať

0

0

Ahoj, Zháňam topinambur,ak by niekto mal na predaj,alebo vedel poradiť,može sa ozvať na moj e-mail.Najlepsie zo zapadneho slovenska. Ďakujem. J...
    Jurino   Reagovať

0

0

Ľubo

Nevyjadril som sa vo svojom staršom príspevku presne. Niektorí to pochopili tak, že mám toho hektáre :) . Nie, pestujem ich len tak ako väčšina ľudí.

Rastú voľne na okraji záhrady a nemôžem ich ponúkať vo veľkom množstve, len pár kíl na prvé vysadenie. Ďalej si to už musí rozmnožiť každý sám tak ako to potrebuje. Je to jednoduché. Mimochodom, som z Košíc. Z iného kraja sa vám neoplatí chodiť. Určite nájdete aj niekoho bližšie.
    Ľ.Delina   Reagovať

1

0

Ak je toto cele este aktualne mal by som vázny zaujem, viete mi prosim aj s odstupom casu ak sem uz tak casto nechodite zavolat pripadne prezvonit, mam vo zvyku volat spät na vsetky tel. cisla, velmi by ste ma potesili ak by sa nam podarilo si to zabezpecit do zahradky. 0907 321 231 Velmi pekne dakujem ak sa to aj nepodari :) tiez som z KE :)
    Martin   Reagovať

0

0

Dobrý deň reagujem na vašu ponuku topinambur z roku 2007.19.3
    písali ste že ste z KE, ešte ich pestujete?
    Ja som z PO
    ak by sme sa vedeli dohodnúť, ako sa k vám dostanem?

Ďakujem
    Dana   Reagovať

0

0

Chcem pestovať topinambury. Ak niekto v blízkosti Prešova môže pár kíl predať, nech sa ozve.Chcem iba pre vlastnú potrebu.
    pikulik   Reagovať

0

0

Ak ma niekto zaujem o topinamburi z okolia Ban Bystrice ozvite sa.Rada poslem.
    Bea   Reagovať

0

0

Dobrý deň, je ešte možné od Vás získať sadbové hľuzy topinamburu. Som zo Zvolena a rád by som obo***il svoju bio záhradku. Ďakujem. Môj mail boris17boris@centrum.sk
    Boris   Reagovať

0

0

Neviem, či je ešte ponuka aktuálna,ak áno, prosila by som o zaslanie, budem čakať na odpoveď.
    Ďakujem
    Iveta Datková   Reagovať

0

0

Mal by som záujem o topinambur na zasadenie, je Vaša ponuka ešte aktuálna, dnes je 20.07.2014 a som od Detvy. Ak áno, prosím o kontakt na mail. lievaj@zoznam.sk, resp. mobil: +421907823675.Viem si do B.B. prísť po ne. Dakujem za info. Prajem príjemný deň.
    Ján   Reagovať

0

0

Dobrý deň, prečítala som si vašu ponuku na zaslanie topinamburov. Dočítala som sa o nich, že sú výborne na cukrovku, lebo môj otec má problémy s cukrovkou. Prosím, ak je to možné, pošlite mi aspoň trošku na rozmnoženie, ja si už nejaké dopestujem. V Lipt. Mikuláši ich neviem nikde zohnať. Ak máte k dispozícii aj nejaké recepty, budem vďačná.Ďakujem
    alicija   Reagovať

0

0

To je omyl, ja neponúkam ale tiež zháňam topinambury od niekoho v prešovskom okrese.Ale na tomto fóre ponúka, Bea z okolia Banskej Bystrice tak skúste sa s ňou skontaktovať.
    pikulik   Reagovať

0

0

Ahoj,pred mesiacom zistili môjmu desaťročnému synovi Diabetes melitus-cukrovku a musí si 4-krát denne pichať inzulín.Dnes sme boli u očného a on nám poradil rastlinu Topinamburi, ktorá vraj vyrovnáva hladinu cukru v tele.Mám záujem o túto rastlinu aj trochu informácií ako ju pestovať a nejaké recepty.18.11.budeme prechádzať cez Banskú Bystricu do Nemeckej,tak keby sme sa nejako dohodli,mohla by som sa zastaviť osobne.Môjmu synovi to možno pomôže,neviem,lebo to nepoznám.Sme z Jalovca,okr.Prievidza,ak by ste mi odpovedali budem rada.Zatiaľ ďakujem.Kmeťová Ingrid
    Inga   Reagovať

0

0

Topinambur pestujem 20 rokov.stačí sa ozva».
    1
    Jolly
    nena   Reagovať

0

0

Dobry den, neviem ci je vasa ponuka o zaslanie topinamburi aktualna, ale skusam stastie. Viete mi zaslat par hluz na sadenie? Dakujem.
    Adresa . Mgr. Adriana Novakova
    Hlavna 478, 082 16 Fintice/ okr. Prešov/
    Adriana Novakova   Reagovať

0

0

Zdravim som z BJ podarilo sa vam zohnat a vypestovat topinambur mal by som zaujem dakujem ozvite sa.
    Marcel Jasek   Reagovať

0

0

Dobrý deň, mala by som záujem o kúpu topinamburgov. Je možná ešte kúpa u Vás? Som zo ZA. Dali by sa tieto hľuzy potom poslať poštou? Ďakujem za odpoveď.
    Andrea   Reagovať

0

0

Prajem pekný deň. V prípade, že Vaša ponuka ešte platí, kúpim topinambury na sadenie. Ďakujem
    Elenaha   Reagovať

0

0

Dobrý večer.Chcel by som pestovať topinambur a nemôžem zohnať
    hľuzy na sadenie.Poznám všetky podmienky.Čítal som,že sa stým zaoberáte,ak by bolo možné a máte navyše či by ste mi nemohli odpredať. Som z PD. Ďakujem za odpoveď.
    Štefan Valenteje   Reagovať

0

0

Dobrý deň, ak je ešte Vaša ponuka topinamburu aktuálna, mohla by som poprosiť? Ďakujem
    Zuzana   Reagovať

0

0

docitala som sa ze pestujete topinambur ak mozte mi ho zaslat budem rada lebo mame doma cukrovkara .Mozete mi napisat ako sa sadi a ako udrziava?Som z Kosic.nena napísal:

> Topinambur pestujem 20 rokov.stačí sa ozva».
    > 1
    >
    > Jolly
    jana   Reagovať

1

0

Dobrý deň , chcela by som pestovať topinambur i a to zo zdravotných dôvodov. Prosím odpovedzte
    Agáta   Reagovať

0

0

Zháňam topinamburi

Dobrý deň, potreboval by som topinamburi pre vlastnú konzumáciu aj na zasadenie na cca 0,5 áru.

Môžem ich u Vás zakúpiť? Som z Nitry.

Ďakujem,

Ivan
    Ivan   Reagovať

0

0

Re: Zháňam topinamburi

Ahoj Ivan, ak mas este zaujem o hluzy topinamburu na sadenie, ozvi sa mi, dnes t.j. v nedelu 6.4.2008 som ich vykopaval a nanovo sadil, poslal som priatelom co ich chcu tiez pestovat, a dost vela mi este ostalo. Som z Nitry. Mozete sa ozvat aj dalsi, kto mate zaujem
    Isis   Reagovať

0

0

Re: Re: Zháňam topinamburi

pls. neviem ci ej to este aktualne, ...ale u nas v rodine bola zistena cukrovka a chcela by som vyskusat pestovanie topinambury, som z okolia nr, ..prosim ak by sa dala zohnat na sadenie bola by som velmi vdacna.
    majka   Reagovať

0

0

...pardon v maily bola chyba,..pripadne telefon 0904/280 833
    vopred dakujem
    majka   Reagovať

0

0

Dobry den. Som z Nitry. Mal by som zaujem pestovat topinambur. Neviem ci este pracujete s nimi? Nemam ani ziadne skusenosti lebo som zaciatocnik. POtreboval by som par rad kedy a ako vysadzat a kde zohnat hluzy.
    Dakujem
    Prajem pekny den.
    Tel. c.:0949 257 552
    Milan Kucera   Reagovať

0

0

Som z Košíc a už dlhšie sa pokúšam zohnať hľuzy topinambury na sadenie.
    Stačilo by mi nejaké kilo na začiatok. Bola by som veˇmi vďačná ak by sa mi ozval niekto z Košíc
    Marika   Reagovať

0

0

Re: Zháňam topinamburi

Mám záujem o menšie množstvo topinambur, ak Vám ešte zostali, bola by som velmi rada, keby ste sa so mnou podelili. Mám známu, ktorá študuje v Nitre a mohla by mi ich priniesť, alebo pošlite na dobierku
    Anna Arbetová, 916 16 Krajné 374Isis napísal:

> Ahoj Ivan, ak mas este zaujem o hluzy topinamburu na sadenie,
    > ozvi sa mi, dnes t.j. v nedelu 6.4.2008 som ich vykopaval a
    > nanovo sadil, poslal som priatelom co ich chcu tiez pestovat, a
    > dost vela mi este ostalo. Som z Nitry. Mozete sa ozvat aj
    > dalsi, kto mate zaujem
    Arbetová Anna   Reagovať

0

0

Dobrý deň,

neviem ako je to aktuálne, ale mal by som záujem o topinambur :)

Ďakujem Matejka
    Matejka   Reagovať

0

0

Pestovanie topinambur v nasej krajine bolo zakonom ZAKAZANE v roku 2011! Pokuta za pestovanie moze byt az do vysky 3000 EUR.
    Dňa 15.6.2011 nadobudla účinnosť vyhláška MŽP SR č. 173/2011 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška MŽP SR č. 24/2003 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov. Podľa § 2 tejto vyhlášky sa mení a dopĺňa jej príloha č. 2, v ktorej je uvedený zoznam inváznych druhov rastlín a do tohto zoznamu bola doplnená slnečnica hľuznatá (helianthus tuberosus), inak známa ako topinambur.
    Ján Adamovič   Reagovať

0

2

Ahoj , predávam topinambury . 0,70centov za kg :) Poradím s pestovaním v prípade záujmu . No neviem , či ešte zostanú tento rok máme okolo 20objendávok . Uff Dúfam,že nejaké zvýšia :)
    MilenkMima   Reagovať

0

0

Prosím, prosím aj ja by som chcela 1 kg, alebo aspoň dve-tri hľuzy, bola by som vám veľmi vďačná. Nikde ho nemôžem zohnať.
    Ketrinka   Reagovať

0

0

Mám záujem kúpiť hľuzy topinambury. Dalo by sa u Vás objednať ?
    Eva Kollárová   Reagovať

0

0

Mám záujem kúpiť hľuzy topinambury. Dalo by sa u Vás objednať ?
    Adriana Novakova   Reagovať

0

0

Dobry den,
    chcela by som si objednat topinamburi, je to mozne si ich u Vas zakupit.
    Dvorska   Reagovať

0

0

Dobry den, tiez by som mal zaujem o pestovanie TOPINAMBURA, ak by bola moznost, ozvite sa mi urcite sa dohodneme...
    Petr   Reagovať

0

0

Dobrý deň reagujem na váš inzerát 1kg topinambur za 0,70eur z dňa 6.3.2012
    odkiaľ ste? ja som z Prešova ako sa bežne jednáte?

Ďakujem
    Dana   Reagovať

0

0

Dobrý deň.
    Som taktiež silne trpiaci na komplikácie z cukrovky.
    Veľmi rád by som zakúpil túto plodinu. Koľko môžete poslať na dobierku.
    Ďakujem pekne.
    Ján Adam
    Báč, č.domu 269
    PSČ 93030
    okres Dunajská Streda
    johnny.adams2009@gmail.com
    Ján Adam   Reagovať

0

0

Kúpim topinambury (okolie Žiliny)

Ahojte, už dlho zháňam topinambury. Som z okolia ZA, ale kúpil by som aj cez poštu. Ak ešte máte a máte záujem, tak mi napíšte. Ďakujem
    Michal   Reagovať

1

0

Re: Kúpim topinambury (okolie Žiliny)

dobrý deň, ešte pestujete topinambury? zháňam na sadenie do záhradky. Prosím info
    anna   Reagovať

0

0

Chcem pestovat topinamburi !!

Topinamburi desaťročia pestujem, jem i v zime sú stále čerstvé. V permakulturnej zahrade majú svoje dôležité mieso. Som Bratislavy a môžem ti zopár dať. Treba ešte vedieť ze je to invazna rstlina.
    S pozdravom Radim
    0907779996
    Radim   Reagovať

0

0

Topinamburi desaťročia pestujem, jem i v zime sú stále čerstvé. V permakulturnej zahrade majú svoje dôležité mieso. Som Bratislavy a môžem ti zopár dať. Treba ešte vedieť ze je to invazna rstlina.
    S pozdravom Radim
    0907779996
    Radim   Reagovať

0

0

S pozdravom Radim
    0907779996
    Radim   Reagovať

0

1

Lala
    Radim   Reagovať

0

0

To tym chcete povedat ze chcete bojkotovat zakon? To sa nevyplaca... A ano, s Y na konci to ma byt ;)
    Jan Ac   Reagovať

0

1

Kúpim. Aspoň na zasadenie.
    Ďakujem
    Ján Adam   Reagovať

0

0

Už sú zakázané, invazivná rastina.
    Juraj   Reagovať

0

0

Ponúkame Vám mladé hľúzy.
    Bohumír   Reagovať

0

0

Bohumír   Reagovať

0

0

Bohumír   Reagovať

0

0

Je Vaša ponuka ohľadne hluzov topinambura aktualna? MAla by som záujem
    Zuzana   Reagovať

0

0

ja som dostala darom od pani, ktorá vedie stránku babickinazahrada. sk pribalila mi hľuzu k objednávke zadarmo, ona ich doma pestuje, písala o nich aj článok.
    janka   Reagovať

0

0

Dobrý deň, je ešte niekto kto by predal tuto plodinu?, zaslal?
    lenka   Reagovať

0

0

Ak ste ešte nezohnali tak Vám môžem v jeseni poskytnúť sadbe topinamburov.
    jozef   Reagovať

0

0

Dobry den,mam zaujem,mozte sa mi ozvat na email marek2207@gmail.com ? Dakujem
    Marek   Reagovať

0

0

Moj email marek2207 @gmail.com
    Marek   Reagovať

0

0

Dobrý deň,
    chcela by som Vás poprosiť o zopár hľúz topinamburi. Mám záujem ich pestovať, zo zdravotného hľadiska. Samozrejme zaplatím a ak by bolo možné, zaslať poštou.
    Ešte by som poprosila cenu.

Ďakujem veľmi pekne za informáciu, ak reflektujete na moju žiadosť.

S pozdravom B. Sádovská
    Adresu zašlem, ak to bude reálne.
    Som z okolia Nových Zámkov.
    B.Sádovská   Reagovať

0

0

Ak platí požiadavka tak mi napíšte adresu. Cena je len poštovné.
    jozef   Reagovať

0

0

Ahoj Zuzik, neviem odkiaľ si, ale my máme topinambury v záhradke , tak ak si z okolia NMnV, príd a vykopeme.
    Lenka   Reagovať

0

0

Ahoj Zuzik, neviem odkiaľ si, ale my máme topinambury v záhradke , tak ak si z okolia NMnV, príd a vykopeme.
    Lenka   Reagovať

0

0

Re: Chcem pestovat topinambury !!

Aj ja chcem pestovať topinanbury. Kedysi sme to pestovali s mojim otcom, ale to bolo veľmi dávno. Ak mi zopár podarujete alebo predáte, budem veľmi rada. Prosím pošlite mi kontakt na Vás, som od TN, ale dochádzam do práce do BA, tak by som to mala po ceste. Vopred ďakujem.
    Marta Kunová   Reagovať

0

0

Re: Chcem pestovat topinambury !!

Dobrý deň Lenka. Mala by som záujem o hľúzy. Samozrejme zaplatím, mohli by ste mi ich poslať poštou?
    Veronika   Reagovať

0

0

Re: Re: Chcem pestovat topinambury !!

Opýtaj sa Saganovej ženy ,jej rodičia v tom majú skúsenosť.
    Odborník   Reagovať

1

1

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií