BIO spotrebiteľ

Diskusia k článku: Vianočná súťaž o knižné ceny – vyhodnotenie

1. Vianočná súťaž o knižné ceny – vyhodnotenie
    Víťazi sú známi, správne odpovede nájdete nižšie... Do Vianočnej súťaže o knižné ceny sa zapojilo bezmála 150 návštevníkov stránky Biospotrebitel.sk, čo nás teší. I keď šlo predovšetkým o to zabaviť sa, určite Vás budú zaujímať správne odpovede na kvízové otázky:

1. Ochutnaním jedál z knihy „Vegánska kuchárka"
    a) získame nové pestré chuťové zážitky z rastlinnej stravy
    b) dostaneme silnú alergickú reakciu
    c) zvýšime si riziko získan...

Reagovať

2. Vyhra vo vianocnej sutazi

Chcela by som sa velmi pekne podakovat tomu kto mal stastnu ruku a vyzreboval ma spomedzi takej kopy sutaziacich :) Mam veeeeeelku radost z uzasnej knihy a uz si len musim najst cas na jej uspesne preluskanie a naslednu aplikaciu v praxi :)
    Este raz velke DAKUJEM vsetkym co sa na sutazi podielali a aj vsetkym co maju nieco "docinenia" s touto skvelou strankou :)

Krasne Vianoce!!!!
    Vedrun   Reagovať

0

0

Dakujem velmi pekne za vyhru-uzastnu knihu plnu receptov.Potesilo ma to o to viac,ze som este nikdy nic nevyhrala...A vdaka aj za rychle dodanie! Prajem Vam krasne vianocne sviatky a stastny novy rok!!!
      Reagovať

0

0

Ďakujem za rýchle dodanie výhry, mám niečo navyše pod stromček...:-)
      Reagovať

0

0

Mne ešte neprišla knižka :(
    nina   Reagovať

0

0

Výhra vo Vianočnom kvíze

Výhra ma veľmi potešila, a rovnako ako ostatní "spolusúťažiaci" sa chcem poďakovať autorom tejto stránky nielen za krásnu výhru ale aj za zanietenie s ktorým tvoria túto webstránku. Myslím, že si tu nájdu čítanie nielen ľudia, ktorí sa snažia žiť "bio", ale aj tí, ktorí tomuto venujú zatiaľ iba okrajovú pozornosť. Za krásnu výhru - knihy, ešte raz veľmi pekne ďakujem, bol to taký nečakaný "dodatok" k vianočnému darčeku a stihol prísť ešte pred Vianocami. Do Nového roka želám všetkým dobrým ľuďom, ktorí tieto riadky čítajú, všetkého čo najviac, ale hlavne čo najviac zdravia a pohody. NECH SA V ROKU 2008 VŠETKO PODARÍ TAK - AKO SA MÁ.
    Adriana   Reagovať

0

0

Skvelá výhra

Ďakujem za krásnu výhru.Kniha je super.Všetkým prajem Štasný Nový rok.
    Anton   Reagovať

0

0

Pravidla fóra

• Diskujte slušne a k téme
  • Neurážajte iných diskutérov
  • Nezaťažujte ich reklamou
  • Ak niečo predávate využite inzerciu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií