BIO spotrebiteľ

Zdravá výživa


Ajurvedická léčitelská kuchařka

Liečivá kuchárka obsahuje nielen recepty na harmonizáciu nášho tela. Jej nosnou časťou je poradca o jednotlivých potravinách, prečo a ako s nimi zaobchádzať. Je vhodná zvlášť pre ľudí cvičiacich jógu a tých, ktorý hľadajú princípy liečenia stravou podľa pátera Ferdy.
Zdravá výživa

Amaranth - cesta ke zdraví

Brožúrka o amaranthe, jeho pôvode a recepty jeho prípravy.
Zdravá výživa

Antioxidanty vo výžive

Správa odbornej komisie o dôležitosti a výžive antioxidantami v Európskej únii.
Zdravá výživa

Bez mäsa ku zdraviu

Poradca pri prechode na „zdravú stravu“. Čo s potravinami, ktoré ostali, ktoré sú to „zdravé“ potraviny, prečo radšej mäso vynechať a mnoho dobrých receptov.
Zdravá výživa

Česká kuchařka podle krevních skupin

Každý typ krvi má svoje špecifiká. Taktiež aj v oblasti výživy. Ak sa chcete dozvedieť, čo najviac „sedí“ Vášej krvnej skupine, táto kniha bude určite dobrým sprievodcom. Jasne a zrozumiteľne vysvetľuje rozdelenie potravín podľa jednotlivých typov krvi.
Zdravá výživa

Hľadá sa zdravý človek

Čo je zdravie, čo človek potrebuje, čo je vitamín a ktorý kde pomáha, ako pôsobí jedlo v organizme a aká je zdravá strava a prečo. Na tieto otázky nájdete odpoveď od fundovaného odborníka na zdravú výživu.
Zdravá výživa

Jonášuv prúvodce zdravou kuchyní

Sprievodca po potravinách, ktoré nášmu telu môžu napomôcť k rovnováhe a mysli k pokoju. Kniha je spojená so základnými informáciami a radami o daných surovinách, používaných v “Jonášovej” kuchyni.
Zdravá výživa

Kombucha

Knižôčka pre krátke ale plnohodnotné čítanie o známej čajovej hube. Stručné a jasné fakty o pôvode kombuchy, rady na používanie nielen „zvnútra“, ale aj zvonka, na pokožku, taktiež návod na prípravu a to celé s príťažlivými fotografiami tvorí celistvý obraz výraznej hodnoty tohto prírodného zázraku.
Zdravá výživa

Kombucha - nápoj z čajovej huby

Sprievodca informáciami o najznámejšej čajovej hube – kombuche, ktorá dokáže doplniť váš čaj o množstvo kvalitných výživových látok pre váš organizmus. Prehľadné a účelové fakty, ktoré radia kombuchu k naozajstným skvostom prírodnej liečby sú spojené s návodom na výrobu tohto “elixíru”.
Zdravá výživa

Léčba výživou. Encyklopedie léčivých potravin

Poradca a sprievodca po zdravých potravinách, ich význam a hodnoty.
Zdravá výživa

Oddelenia knižnice

Zapožičanie kníh

Prevádzka knižnice CEA bola zrušená, nakoľko sa knihy strácali.

V prípade vážneho záujmu o zapožičanie (napr. knihu potrebujete ku štúdiu a nedá sa zohnať inde) nám napíšte. Je možné sa individuálne dohodnúť.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií