BIO spotrebiteľ

Nekonečný kalendár

Nekonečný kalendára
Nekonečný kalendár

Autori: Mgr. Richard Medal, RNDr. Katarína Rajcová, RNDr. Jozef Májsky, RNDr. Silvia Szabóová
Formát: 21 x 23,5 cm
Rozsah: 21 listov
Vydali:
Centrum environmentálnych aktivít v spolupráci s o.z Pre Prírodu, Trenčín

Cena: 150,-Sk
Rok vydania: 2005


Náš život, bez ohľadu na kalendáre, plynie s prírodou a vesmírom. Striedajú sa deň s nocou, ročné obdobia, fázy mesiaca, podľa nich rozkvitajú kvety, dozrieva ovocie, prilietajú a odlietajú vtáky. Všetko vo večnom magickom kolobehu.

Ponúkame vám kalendár iný ako zvyčajne, kalendár večný a nekonečný. Nekonečný ako príroda. Keď rok skončí, netreba ho vyhodiť, iba vrátiť znovu na začiatok. Náš kalendár sa od iných odlišuje aj členením na dekády a použitím staroslovanských názvov mesiacov, ktoré dopĺňajú názvy slovenské a anglické.

Dianie v prírode je v kalendári zachytené so zreteľom na región stredného Považia na západnom Slovensku, kde pôsobia vydavateľské organizácie – Centrum environmentálnych aktivít Trenčín a Občianske združenie Pre Prírodu Trenčín.

Týmto kalendárom by sme radi prispeli nielen k poznaniu prírody, ale aj k vnímaniu prírody všetkými zmyslami. Azda vás k tomu inšpirujú aj magické vety Silvie Szabóovej.


Stránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií