BIO spotrebiteľ

BIO dobroty

Chuť na sladké je prirodzená. Neprirodzené je, keď ju uspokojujeme nezdravými cukrovinkami na báze rafinovaného bieleho cukru, „vylepšenými" syntetickými prídavnými látkami, ktoré im dodajú výraznú farbu, chuť a samozrejme - čo najdlhšiu trvanlivosť.

BIO dobroty sú tu pre maškrtníkov, ktorí hľadia aj na zdravie. Ak k nim patríte aj Vy, vrelo Vám odporúčam jedinečnú biopotravinu slovenskej produkcie - JABLOŇA, ktorá nielen vynikajúco chutí, ale je aj veľmi zdravá. Je to samozhustená BIO jablková šťava pri teplote do 40°C (procesom vákuového odparenia), čím si zachováva všetky cenné vitamíny a enzýmy. Používa sa na chlieb, do jogurtu, čaju alebo len tak – ako pochúťka.

Veľmi obľúbená u spotrebiteľov je aj slnečnicovo-tekvicová tyčinka - jedna z mála slovenských biopotravín v tomto sortimente. Skvelé je tiež müsli "Nebuď hlúpy", ktoré si ma okrem vtipného názvu získalo aj 7% podielom opražených lieskovcov. Aj tie ostatné BIO dobrôtky vyskúšajte, každá má svoje čaro!

BIO dobrotyStránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií