BIO spotrebiteľ

Hry, hračky a knihy pre deti

Deti sú náš najväčší poklad. Robíme všetko preto, aby sa cítili milované a šťastné. K tomu príležitostne patrí aj malý darček. Možno hľadáte práve taký, ktorý bude viesť Vaše dieťa k láske k prírode a bude rozvíjať jeho tvorivosť, šikovnosť či iné zručnosti. Práve také darčeky tu pre deti máme.

Napríklad „Špinďúra v kráľovstve čistoty“ hravou formou priblíži deťom, ako si poradiť so špinou, udržať čistú prírodu a oboznámi ich so základnými hygienickými návykmi. Je to veľmi vhodná publikácia pre šikovné deti, ktoré si rady kreslia alebo pre ich panie učiteľky (v materských školách).

Krásna kniha o histórii jedného stromu v TANAPe má názov „Príbeh limby“. Vďaka nej môžete spolu s Vaším dieťaťom prežiť príbeh života 32m vysokej borovice limby Chvojky od malého semiačka až po súčasnosť v príbehoch ľudí a zvierat...

Pre deti, ktoré sa niekedy nudia, sú tu dve zaujímavé spoločenské hry: „Activity deti“, ponúkajúca zábavu pre deti aj dospelých „rukami aj nohami“ a „Citadela“ – stolová kartičková hra s historickým kontextom.

Chlapcov, ktorí sú vo veku, kedy ich lákajú všakovaké „chlapské“ pracovné nástroje, avšak na tie naozajstné sú ešte príliš malí, určite poteší „Hra s kladivkom“.

Posledné tri hračky – loptička, škriatok a bábika - sú ručne šité, z prírodných materiálov (zvonka froté, zvnútra ovčie rúno a/alebo ryža) a krásne vypracované.

Hry, hračky a knihy pre detiStránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií