BIO spotrebiteľ

Zdravie z prírody

Ideálny stav je, keď sme zdraví a cítime sa plní energie – „len tak“, bez zvláštneho ohľadu na to, čo jeme. Sú však situácie, kedy potrebujeme podporiť imunitný systém, dodať telu chýbajúci vitamín či minerálny prvok, dostať organizmus do rovnováhy v dôsledku choroby či dlhotrvajúceho fyzického alebo psychického preťaženia...

Ponúkame vám pár pomocníkov z prírodnej lekárne, ktorí sú osvedčení a urobia vám dobrú službu. Jednotkou v našom zozname je 100% BIO šťava z červenej repy - na doplnenie červených krviniek a ako prevencia pred zhubnými ochoreniami.

Pri anémii a ťažkostiach tráviaceho traktu odporúčame brusnicový sirup - zmes štiav z čerstvo zbieraných plodov brusníc, jarabiny, čiernych ríbezlí a trnky s cukrom (nevhodné pre diabetikov).

Ak vám chýba vápnik, fosfor a železo, pomôže vám „Blackstrap“, trstinová melasa po tretej extrakcii, ktorá má nízky obsah cukru a vysoký obsah minerálov, vitamínov a stopových prvkov. Tento „čierny zázrak“ je veľmi účinným výživovým doplnkom, odporúčaným hlavne pri osteoporóze a anémii, ale je tiež výborný pre celkovú regeneráciu organizmu.

Na posilnenie imunity a zvýšenie vitality odporúčame výťažok z echinacey purpurovej a Odorické kvapky z ekofarmy AFRA Odorica. Rakytníková šťava Vás bohato zásobí vitamínom C a vráti vám chuť do života.

Pre jarnú či jesennú očistu tela a na podporu prirodzeného vylučovania škodlivín z tela je výborná šťava z brezových listov. A čo tak vyskúšať niektoré overené liečivé potraviny známe z makrobiotiky? Umeboshi slivky pomôžu pri prekyselení organizmu, riasy Wakame doplnia telu vápnik, vitamíny C a B a „zázračné“ huby shi-take s celým komplexom liečivých účinkov Vám – okrem iného - dajú aj (vieru v) dlhý život.

Zdravie z prírodyStránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií