BIO spotrebiteľ

BIO dúšok muštu, čaju, kávy, vínka

Na smäd je najlepšia dobrá voda. Keď ju však nemáte práve po ruke alebo máte chuť na niekoľko dúškov lahodného moku v kvalite BIO, skúste sa osviežiť jablčným muštom z Hostětína, ktorý získal v roku 2002 ocenenie "Česká biopotravina roku" alebo čajíkom - zeleným s jazmínom, malinovým, či bylinkovým ako od babičky.

Čaj s echinaceou z najznámejšej slovenskej ekofarmy Ekotrend Myjava je veľmi obľúbený ako pomocník na posilnenie imunity organizmu. Pre kávičkárov je tu neodolateľné "Viedenské pokušenie" a pre vás, ktorí hľadáte bezkofeínovú alternatívu, ponuka dobrej instantnej špaldovej kávy.

Medovina zo včelej ekofarmy na východe Slovenska v zime zohreje, v lete osvieži a ako darček určite neurazí:-). A na záver, ako zlatý kliniec medzi lahodnými BIO dúškami, prichádza na rad víno z rodinnej ekofarmy Abrlových z Pavlova pod Pálavou (s cenou "Ekofarma roka 2004" v Českej republike).

K pravidelným odberateľom vynikajúceho suchého bieleho vína Pálava z produkcie Abrlových patrí vraj aj princ Charles:-)

BIO dúšok muštu, čaju, kávy, vínkaStránky BIO spotrebiteľTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií