BIO spotrebiteľ

Najlepšie české biopotraviny predstavuje krátky film

13.02.2015 09:55 Zdroj: TS PRO-BIO, 13. 2. 2015
Nový krátky film predstavuje výhercov posledného ročníka (2014) súťaže Česká biopotravina.

Materiál sa natáčal priamo u výrobcov. Komorný filmový štáb pod vedením Kateřiny Krejčové tak v priebehu prípravy navštívil ekologických poľnohospodárov hneď v štyroch krajoch Českej republiky. Film bol predstavený na medzinárodnom veľtrhu biopotravín BioFach v Norimbergu.

"V snímke je predstavené, kde a ako vznikali ocenené biopotraviny. Spotrebiteľ vidí, kto za úspešným výrobkom stojí, aj podmienky, v ktorých sa vyrába."

...priblížila Katarína Nesrstová, manažérka PRO-BIO Zväzu ekologických poľnohospodárov.

Spotrebitelia si vďaka filmu dokážu urobiť lepšiu predstavu o ľuďoch, ktorí vyrábajú tie najlepšie tuzemské biopotraviny. Škoda len, že film ešte nevie preniesť čuchové a chuťové vnemy. Skrátka - najlepšie je ochutnať.


Film na výstave BioFach 2015

Najlepšie české biopotraviny predstavuje krátky film
Najlepšie české biopotraviny predstavuje krátky film foto: PRO-BIO

 

Ďalšie podrobnosti

Česká biopotravina roka BioFach 2015
Hodnotenie: 85%, 4 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Diskusia: Najlepšie české biopotraviny predstavuje ...

  Vitafit

  Dnes treba byť opatrný, pretože mnoho predajcov BIO v tom má chaos a mnoho výrobcov tak povediac podvádza. Ja sa spolieham na vierohodnych dodavatelov. Vacsinou uprednostnujem ist najprv do obchodu, skontrolovat to na vlastne oci a ked vidim, že vedia, čo predávajú, tak kupujem aj cez internet. Dobrú skúsenosť mám s www.VITAFIT.sk
  Stanka   Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článok

BIO magazín

Biopotraviny, bioprodukty
Kvalita biopotravín, veľtrhy, jarmoky, cenové porovnania, kluby biospotrebiteľov...Najčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií