BIO spotrebiteľ

Prvé špecializované oddelenie SONNENTORu na Slovensku

11.11.2010 12:28
Firma SONNENTOR, spol. s r.o., v spolupráci so slovenským distributérom Mgr. Richardom Medalom, otvára v piatok 12. novembra 2010 prvé tradičné špecializované oddelenie biočajov a biokorenia na Slovensku - v predajni BIOŠTÝL v Trnave.
SONNENTOR Shop in Shop - BIOŠTÝL Trnava
SONNENTOR Shop in Shop - BIOŠTÝL Trnava
foto: SONNENTOR

Návštevníkov predajne privíta interiér predajne v novom šate. Z tradičných sedliackych skríň, ktoré sú typickým znakom SONNENTORu, dýchne na nich duch radosti a pokoja.

Garancia kvality pri výrobe čajov a korenia SONNENTOR vychádza z vlastného pestovania na ekologických rodinných farmách a z veľmi úzkej spolupráce s miestnymi ekopoľnohospodármi, ktorí pre firmu pestujú bylinky a korenie. Na zákazníkov predajne tento deň čaká ochutnávka SONNENTOR biočajov a ešte malé prekvapenie.

SONNENTOR na výstave BIOSTYL 2010
SONNENTOR na výstave BIOSTYL 2010
foto: SONNENTOR

,,V zdravej výžive sa pohybujeme už viac ako 10 rokov. Najväčším povzbudením je pre nás spokojnosť zákazníkov a ich rastúca priazeň. Od samého vzniku nášho obchodu patria výrobky spoločnosti SONNENTOR k pilierom našej ponuky. Otvorenie špecializovaného oddelenia je logickým ďalším krokom vzhľadom k stále rastúcej obľube biočajov a biokorenia od SONNENTORu“, hovorí majiteľka firmy Martina Valovičová.

Podobné špecializované oddelenia (Shop in Shop) majú bio obchody v Rakúsku aj Českej republike, kde si čaje a korenia výbornej kvality - v nadväznosti na koncept spoločnosti SONNENROR rozvíjať dlhodobú, férovú spoluprácu s miestnymi ekologickými farmármi - našli už veľa verných zákazníkov.Hodnotenie: 86.6%, 3 hlasy Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Diskusia: Prvé špecializované oddelenie SONNENTORu na ...    Pridať názor na článok

    BIO magazín

    Rôzne    Najčítanejšie v rubrike    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií