BIO spotrebiteľ

MŽP bude hlasovať za dovoz a spracovanie GM repky do EÚ

21.12.2004 00:55
Agentúra SITA priniesla informáciu, že Ministerstvo životného prostredia (MŽP) bude tento týždeň hlasovať na pôde Európskej komisie ZA povolenie dovozu geneticky modifikovanej repky olejnej na technické spracovanie do EÚ.
Agentúre SITA poskytol informáciu riaditeľ odboru biologickej bezpečnosti MŽP Igor Ferenčík. Prečo sa pán Ferenčík geneticky modifikovanej repky neobáva? Prečo majú členovia Agro ekofóra opačný názor?
Prečítajte si celý článok Bude hlasovať za dovoz a spracovanie GM repky do EÚ na stránke sme.sk.

Prípadne sa môžete zapojiť do diskusie pod článkom.


Ďakujem za upozornenie na link Adriánovi z CEPA.


Hodnotenie: 60%, 1 hlas Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Súvisiace články


Diskusia: MŽP bude hlasovať za dovoz a spracovanie GM ...


  Všetko neprirodzené sa časom zistí, že škodí.Bohužiaľ vtedy už býva neskoro. Skrátka-je to biznis. Zem by nás uživila, nebyť nenažrancov!
    Reagovať
   
  0
   
  0Pridať názor na článokNajčítanejšie v rubrikeTento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií