BIO spotrebiteľ

Dary leta na tanieri – vyhodnotenie

07.10.2008 12:50
V auguste sme vyhlásili súťaž o zaujímavé recepty s použitím typicky letnej zeleniny a ovocia. Dobrá správa pre všetkých, ktorí ste nám do uzávierky 14.9.2008 poslali Váš obľúbený letný recept: vyhrávate darčekovú poukážku v hodnote 300,-Sk.
I keď je leto vďaka pestrej ponuke ovocia a zeleniny rajským obdobím pre kuchárov, gazdinky, vegetariánov i "fajnšmekrov", je tiež obdobím, kedy veľmi variť netreba a už vôbec sa nám nechce vysedávať pri počítači. Asi aj preto sa do súťaže Dary leta na tanieri zapojilo len 5 účastníkov:


Ivana Nagyová – Cukinový koláč na slano
Jaroslav Marton – Nákyp zo špenátu
Alica Hammerová - Plnené paradajky a pečená zelenina
Mária Polkablová – Kalerábniky a tofu so zelenou fazuľkou
Adriana Harachová - Zeleninové mňamky

Vďaka vám všetkým za skvelé recepty – a blahoželáme k výhre – darčekovej poukážke na nákup biopotravín v bio-obchode u Malého princa v Trenčíne alebo prostredníctvom www.bio-obchod.sk .

Hodnotenie: 96%, 5 hlasov Ako veľmi sa Vám páči tento článok? Dajte mu svoj hlas.

Klaudia MedalováOd roku 2001 pracuje v Centre environmentálnych aktivít ako koordinátor aktivít na podporu rozvoja ekologického poľnohospodárstva. Stála tiež pri zrode klubu priateľov ekologického poľnohospodárstva Klubu BIO PaPa v Trenčíne.

Diskusia: Dary leta na tanieri – ...  Pridať názor na článok

  BIO magazín

  Súťaž
  popis  Najčítanejšie v rubrike  Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií